GİZLİLİK KURALLARI

Bu gizlilik ilkeleri OGD Güvenlik tarafından, web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

  • Kişisel veya kurumsal bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tarafımıza gönderilen her türlü bilgi sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanacaktır. Toplanan kişisel bilgiler sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutulmaktadır.
  • Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin OTI Holding’e bağlı şirketler tarafından kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.
  • Sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden kullanım bilgileri ("oturum verisi") toplanır. Oturum verilerini; sitemizde ne şekilde gezinildiği, belli sayfalara kaç ziyaretçinin ilgi gösterdiği, sitemizdeki kalış süreleri ve sıklıkları, ziyaretçilerimiz tarafından kullanılan tarama ve bilgisayar işletim sistemleri ve ziyaretçilerin sitemize bağlandıkları IP adresleri gibi konuları daha iyi değerlendirebilmek amacıyla toplarız. Her türlü bilgiyi, verileri sitemizi daha da geliştirmek ve kullanım kolaylığı yaratmak ve bizimle temasa geçtiğinizde Web sitemize gönderdiğiniz e-postalara cevap verebilmek amacıyla alır ve saklarız.
  • Gizlilik Politikasına ilişkin bu metin üzerinde, önceden haber vermeden değişiklik yapmak, farklılaştırmak ve düzenlemek hakkımız saklıdır. Dilediğiniz zaman mevcut gizlilik politikasını siteye girerek kontrol edebilirsiniz. Müşteri bilgilerini zaman zaman, daha önce gizlilik politikasında belirtilmediği halde, yeni ve öngörülmemiş durumlarda kullanabiliriz. İleriki zamanlarda bilgilerin kullanımı ile ilgili uygulamalarımızda olabilecek değişiklikler konusunda, sitemizde gerekli duyurular yapılmaktadır. Gizlilik politikamızdan memnun olmamanız durumunda, dilediğiniz zaman programla ilişiğinizi kesebilirsiniz.
  • OGD Güvenlik web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Odeon Güvenlik, Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri ANONİM ŞİRKETİ tarafından garanti edilmemektedir.
  • Odeon Güvenlik, Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri ANONİM ŞİRKETİ web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan dolayı Odeon Güvenlik, Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri ANONİM ŞİRKETİ 'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
  • Bu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Odeon Güvenlik, Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri ANONİM ŞİRKETİ.'nin ve/veya bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Odeon Güvenlik, Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri ANONİM ŞİRKETİ.'nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • OGD Güvenlik Web sitesini ziyaret edenler web sitesi haritasını kullanmaya başlamakla bu gizlilik kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.