Coral Travel Group

Odeon Güvenlik (OGD) Farkı

 

Özel güvenlik uzmanlık ve öngörü gerektiren ciddi bir iştir. Konu güvenlikse, Odeon Güvenlikten hizmet almalısınız, çünkü BİZ FARKLIYIZ.

1. Size uygun çözümler sunarız.

Uzmanlığımızın, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin ve kalite anlayışımızın gereği olarak; İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını iyi analiz eder, beklentilerine uygun, düşük maliyetli, icra edilebilir çözümler sunarız.

2. Detaycıyız, sürekli risk analizleri yapar, riskleri önleriz.

”Başarı ayrıntıda gizlidir” prensibinden hareketle, sürekli vazife analizleri ve durum değerlendirmeleri yaparak detaycı bir yaklaşımla muhtemel riskleri minimize ederiz.

3. Sinerji yaratırız. Entegre güvenlik hizmetleri sunarız.

Çalışanlarımıza, ekip ruhuna, aidiyet, saygı ve sadakat duygusuna, uzmanlığa ve liyakate önem veririz. Müşterek akıl, Teknolojik ekipmanlar ve modern kolluk yöntemlerini insan gayretleri ile entegre ederek ortaya çıkardığımız sinerji ile daha az emek ve maliyetle daha verimli sonuçlar elde ederiz. Ulusal ve uluslararası güvenlik tecrübemizle fark yaratırız.

4. Proaktifiz, Önleyici hizmetlere ağırlık veririz.

Faaliyetlerimizin temelinde %95 oranında önleyici özel güvenlik hizmetleri yer aldığından proaktif davranarak olay olmadan tedbir almayı esas başarı sayarız. Bu tarz yaklaşımımızla olayların azalması veya olay olmamasını sağlamak suretiyle siz hizmet alanların kurumsal itibarına ve markanıza ilave değerler katarız.

5. Ailenizden biri gibi çalışırız. Müşteri ve çalışan memnuniyetini önemseriz.

OGD olarak hizmet verdiğimiz her kurum veya işletmede, o kurum veya işletmenin asli departmanlarından biri gibi faaliyetler yürütürüz. Kurum veya işletmenin sahip, yönetici ve yetkilileri ihtiyaç duydukları her zaman (7/24) OGD yetkililerini yanlarında ve işin başında görürler. Sorun varsa, çözümle de biz uğraşırız. Personelimizi ailenizden biri gibi hissedersiniz. Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, güler yüzlü ve saygılı hizmet anlayışımızla tüm paydaşlarda memnuniyet yaratırız.

6. Güven veririz, güvenli alanlar yaratırız.

Özel güvenlik uzmanlık ve öngörü gerektiren ciddi bir iştir. İşimize ve size önem veririz. Nitelikli personelimiz ve oluşturduğumuz güvenlik sistemi sayesinde kendinizi OGD’nin güvenlik şemsiyesi altında daima güvende hissedersiniz.

7. Güvenlik risklerinizi biz üstleniriz.

OGD tüm güvenlik kaygılarınızı üstlenerek, sizin huzur ve güven içerisinde sürekli asıl faaliyetlerinizle ilgilenmenize uygun ortam hazırlar, markanıza değer katar ve size daima kazandırır…

8.

Özenle seçtiğimiz ve çok iyi eğittiğimiz çalışanları huzurlu, mal ve can emniyeti ile korunanları mutlu , tüm paydaşlarla karşılıklı saygı ve sadakat ile biribirine bağlı, her halkası güçlü bir güvenlik zinciri ve ortamı içinde çalışmaktır.